HV733ARTTE6344F
MFR.Part #
HV733ARTTE6344F
JLCPCB Part #
C5655291
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.34MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS