HV732HTTE2053F
MFR.Part #
HV732HTTE2053F
JLCPCB Part #
C4341875
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS