HV732HRTTE4643F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732HRTTE4643F
JLCPCB Part #
C5765719
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 464kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS