HV732HRTTE1783F
MFR.Part #
HV732HRTTE1783F
JLCPCB Part #
C7287276
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS