HV732HRTTE1433D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732HRTTE1433D
JLCPCB Part #
C5765623
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS