HV732BTTD3653D
MFR.Part #
HV732BTTD3653D
JLCPCB Part #
C4247416
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS