HV732ATTD624J
MFR.Part #
HV732ATTD624J
JLCPCB Part #
C4223594
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS