HV732ATTD5603F
MFR.Part #
HV732ATTD5603F
JLCPCB Part #
C4337231
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS