HV732BTTD204G
MFR.Part #
HV732BTTD204G
JLCPCB Part #
C4052121
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS