RN73R2ETTD1670F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1670F10
JLCPCB Part #
C2604363
Description
-55℃~+155℃ 167Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS