HV732ATTD5363D
MFR.Part #
HV732ATTD5363D
JLCPCB Part #
C4143029
Description
-55℃~+155℃ 125mW 536kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS