HV732ATTD3323D
MFR.Part #
HV732ATTD3323D
JLCPCB Part #
C4054670
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS