HV732ATTD2803F
MFR.Part #
HV732ATTD2803F
JLCPCB Part #
C4347245
Description
-55℃~+155℃ 125mW 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS