HV732ATTD1503D
MFR.Part #
HV732ATTD1503D
JLCPCB Part #
C4313004
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS