HV732ATTD1053F
MFR.Part #
HV732ATTD1053F
JLCPCB Part #
C3984567
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS