HV732ARTTD6493F
MFR.Part #
HV732ARTTD6493F
JLCPCB Part #
C5765364
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS