HV732ARTTD334G
MFR.Part #
HV732ARTTD334G
JLCPCB Part #
C5656325
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS