HV732ARTTD1963D
MFR.Part #
HV732ARTTD1963D
JLCPCB Part #
C7287167
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS