HV732ARTTD1243F
MFR.Part #
HV732ARTTD1243F
JLCPCB Part #
C5656275
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS