HV731JTTD3003F
MFR.Part #
HV731JTTD3003F
JLCPCB Part #
C4110072
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS