HV731JTTD2103F
MFR.Part #
HV731JTTD2103F
JLCPCB Part #
C3949518
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS