HV731JRTTD7683F
MFR.Part #
HV731JRTTD7683F
JLCPCB Part #
C7287137
Description
-55℃~+155℃ 100mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS