HV731JRTTD563G
MFR.Part #
HV731JRTTD563G
JLCPCB Part #
C7205903
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS