HV731JRTTD1623F
MFR.Part #
HV731JRTTD1623F
JLCPCB Part #
C6209569
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS