CFS1/2CT52R205J
MFR.Part #
CFS1/2CT52R205J
JLCPCB Part #
C2613349
Description
-1000ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.8xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS