CF1/4CT52R623J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
CF1/4CT52R623J
JLCPCB Part #
C2613320
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS