MPE332J100V82CL0055
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MPE332J100V82CL0055
JLCPCB Part #
C2803192
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V 3.3nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS