MMK683J2JD4AJ208G0
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
MMK683J2JD4AJ208G0
JLCPCB Part #
C468282
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 68nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS