DPD400M336G20KS10A
MFR.Part #
DPD400M336G20KS10A
JLCPCB Part #
C52098032
Package
插件,D8x20mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 20mm 3.5mm 33uF 370mA@100Khz 400V 8mm ±20% 插件,D8x20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS