DHG050M477H200S1AA
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
DHG050M477H200S1AA
JLCPCB Part #
C46551084
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 20mm 470uF 50V 5mm ±20% Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS