DHG035L337H130S1AA
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
DHG035L337H130S1AA
JLCPCB Part #
C50198593
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 13mm 330uF 35V 5000hrs@105℃ 5mm 680mA@100kHz ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS