KF681M16022*35A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KF681M16022*35A
JLCPCB Part #
C513393
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
10mm 160V 22mm 3000hrs@105℃ 35mm 680uF ±20% 插件,D22xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS