KN471M40035*35A
MFR.Part #
KN471M40035*35A
JLCPCB Part #
C2843910
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35mm 35mm 400V 470uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS