KF331M16018*30A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KF331M16018*30A
JLCPCB Part #
C2798424
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 160V 18mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS