KN391M45035*35A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KN391M45035*35A
JLCPCB Part #
C2938787
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35mm 35mm 390uF 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS