KN471M25025*35A
Extended
Manufacturer
KFSON
MFR.Part #
KN471M25025*35A
JLCPCB Part #
C3647130
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 250V 25mm 35mm 470uF 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS