Z0603C121ASMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
Z0603C121ASMST
JLCPCB Part #
C2661870
Package
0603
Description
1 120Ω@100MHz 180mΩ 500mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS