Z0402C241ASMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
Z0402C241ASMST
JLCPCB Part #
C2661539
Package
0402
Description
1 240Ω@100MHz 330mΩ 400mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS