Z0201C560CSMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
Z0201C560CSMST
JLCPCB Part #
C3764428
Package
0201
Description
1 1Ω 56Ω@100MHz 0201 Ferrite Beads ROHS