Z0201C330ASMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
Z0201C330ASMST
JLCPCB Part #
C1512736
Package
0201
Description
1 200mΩ 33Ω@100MHz 500mA ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS