VC1812K301R115
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
VC1812K301R115
JLCPCB Part #
C2657168
Package
1812
Description
115V 150V 180V 300A 300V 310pF@1kHz 5.2J 1812 Varistors ROHS