UD2-4.5NU-L
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
UD2-4.5NU-L
JLCPCB Part #
C2153181
Package
SMD,6.5x10.6mm
Description
-40℃~+85℃ 1A 1ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 2ms 4.5V Silver Alloy SMD,6.5x10.6mm Signal Relays ROHS