TPI118082L150N
MFR.Part #
TPI118082L150N
JLCPCB Part #
C2045715
Package
SMD,11.2x8mm
Description
0.29mΩ 150nH 50A 93A ±10% SMD,11.2x8mm Inductors (SMD) ROHS