TPI078060L047N
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
TPI078060L047N
JLCPCB Part #
C17534515
Package
SMD,8x7mm
Description
0.31mΩ 47nH 53A 90A ±10% SMD,8x7mm Power Inductors ROHS