TF08A476M006APE150
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
TF08A476M006APE150
JLCPCB Part #
C1518328
Package
1206
Description
-55℃~+105℃ 150mΩ@100kHz 47uF 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS