T598B107M2R5ATE0707280
MFR.Part #
T598B107M2R5ATE0707280
JLCPCB Part #
C2158986
Description
-55℃~+125℃ 100uF 2.5V 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS