T591D337M2R5ATE0187280
MFR.Part #
T591D337M2R5ATE0187280
JLCPCB Part #
C2159238
Description
-55℃~+105℃ 18mΩ@100kHz 2.5V 330uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS