T551B147M006AT
MFR.Part #
T551B147M006AT
JLCPCB Part #
C4983212
Description
-55℃~+125℃ 120mΩ@100kHz 140uF 6.3V ±20% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors