T545X337M016ATE025
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T545X337M016ATE025
JLCPCB Part #
C5107002
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 25mΩ@100kHz 330uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS