T545H158M006ATE035
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T545H158M006ATE035
Description
-55℃~+125℃ 1500uF 35mΩ@100kHz 6.3V ±20% - Tantalum Capacitors ROHS